Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Песьні да 8 сакавіка.

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Кіно, музыка і TV

Аўтар Паведамленне
Тэлевіталь

Зарэгістраваны: 06.06.2006
Паведамленні: 37
Адкуль: Горадня

ПаведамленнеДададзена: 2.03.07 1:45    Загаловак паведамлення: Песьні да 8 сакавіка. Адказаць з выцемкаю

Падкажыце , калі ласка. Нешта акрамя Крамбамбулеўскай "Дарагія жэншчыны" нічога не ўспамінаецца. Хочацца на сьвята зрабіць фотаальбом з ранішніка ў дзіцячым садку і аздобіць яго прыгожай мэлёдыяй.
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
pink_by

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 2.03.07 19:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка а мо лепей проста пра вясну і жанчынаў. Проста такое свята... што нічога акрамя савецкіх песенек (да Крамбамбулі па прыколу) не знойдзеце...

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 3.03.07 0:07    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Нешта акрамя Крамбамбулеўскай "Дарагія жэншчыны" нічога не ўспамінаецца

I nia ūzhadajecca. Jakoje śviata, hetkaja j pieśnia (ściobnyja) Сьмешка

Тэлевіталь

ПаведамленнеДададзена: 3.03.07 10:50    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

pink_by пісаў(-ла):
Сьмешка а мо лепей проста пра вясну і жанчынаў. Проста такое свята...

Пэўна лепей пра маму- лепей дапасуецца да дзіцячага сьвята. Дык хто прапануе якую-небудзь песеньку?

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 4.03.07 0:51    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Свята абы-якое, але ранішнікі ў садках - рэальнасць. Сапраўды хочацца іх ачалавечыць. Рамантык у нас Вайцюшкевіч, можа нешта з ягоных кампазіцыяў узяць. Пра вясну "Жаўраначка" на вершы Гілевіча ў выкананні стаўшай пазней прадажнай Алесі (але ў нас ёсць і ў выкананні дзіцячага хору - у Наталькі копія Міргаю ). Можна вясновыя фальклёрныя песні паспрабаваць.

pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 5.03.07 19:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А Наська спявае нешта з садкоўскага:
Мамачка - сонейка маё
Без цябе ў маёй душы сонейка няма... Ура!
Было яшчэ нешта... Але Я не магу рыфму зараз узгадаць...

skype pink_by
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Тэлевіталь

ПаведамленнеДададзена: 7.03.07 12:21    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ну а пра маму нагадайце песьні, а калі б у дзіцячым выкананьні знайсьці было б зусім выдатна.
Блін з гэтай тэхнікай і магчымасьцямі. Раней засунуў фоткі у альбом і галава не балела, а зараз жа слайд-шоў ды пад музыку, ну не пад расейскія жа песьні Сумнік .

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 7.03.07 12:44    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

у мяне дзесьці на касэце (там палова песень беларускія, палова -- расейскія) дзіцячы хор сьпявае: "мама, мама, мамачка, ласкавае сонейка..." магу знайсьці, калі трэба

Тэлевіталь

ПаведамленнеДададзена: 7.03.07 23:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вось, вось некалі я пра гэтую касэту чуў. А ў mp3 у Вас няма магчымасьці канвэртаваць?
Да, з наступаючым сьвятам Ружа !

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 8.03.07 9:25    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Тэлевіталь,
мо, хто ў менску знойдзецца, хто мае магчымасьць і ўмее. я задавальненьнем касэтай падзялюся.

pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 8.03.07 17:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Да. Падаецца гэта на той касэце, дзе азбука падаецца. У нас таксама ё Гыгыгы калі нехта канвертуе мы таксама з задавальненнем.
Дарэчы, а як ідэя - запісаць сваё дзіця? Ці нават усю групу, калі яны спяваюць па-беларуску? Затое гэта будзе жыццёва праўдзіва і сваё Міргаю

skype pink_by
Угару
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 8.03.07 19:52    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

pink_by, калі дамовіцца з гуказапісваючай студыяй - то магчыма. Інакш якасьць гука задаволіць толькі тых, чые дзеці там запісаныя.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 9.03.07 16:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка ну не ведаю, звычайна, калі я падсоўваю насьцы дыктафон - нармальна і песенькі ейныя запісваюцца. Але шчэ лепей знаёмага радыё-журналіста прыхапіць. І будзе ўсім шчасце. Чалавеку сюжэт - а астатнім дастаткова якасны запіс.

skype pink_by
Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Кіно, музыка і TV Часавы пояс: GMT + 3
Старонка 1 з 1.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Дзе зрабіць экспертызу вады? 4 Kryscina 6276 14.11.12 20:54
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Як зрабіць гэты сайт лепей? 144 julcik 168965 11.10.11 8:27
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Гурток "Ветахі" 42 pink_by 81549 27.09.10 2:38
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. [ Апытанка ] Беларускамоўныя садкі (групы і г.д.) 394 pink_by 262419 28.12.08 20:04
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў З чаго зрабіць падлогу? 25 julcik 36441 1.07.07 21:20
Alenka Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map