Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Старонкі форуму важаць зашмат?

Пераход да іншай старонкі: 1, 2  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Стварэньне сайта

Ці лічыце, што старонкі форуму важаць зашмат?
так
33%
 33%  [ 4 ]
не
66%
 66%  [ 8 ]
Галасоў :12

Аўтар Паведамленне
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 20.11.06 1:03    Загаловак паведамлення: Старонкі форуму важаць зашмат? Адказаць з выцемкаю

У дызайне форуму дастакова шмат графічных элементаў. Ці не перашкаджае Вам гэта?

Магчымыя варыянты зьмяншэньня трафіку:
1. спрашчэньне шапкі (зрабіць яе меншай па памеры і/ці горшай якасьці)
2. прыбраць малюнкі з календара
3. спрасьціць кнопкі (замяніць графічныя на тэкставыя, цьменшыць якасьць піктаграмак)
4. прыбраць градыентныя пераходы
5. зменшыць якасьць подпісаў (цікераў)
6. ваш варыянт

Калі ласка, выказвайце, што Вы пра ўсё гэта думаеце. Буду рада па выніках абмеркаваньня зрабіць офрум лепшым (ці пакінуць як ёсьць, калі цяперашні дызайн і вага старонак Вас задавальняе)

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 20.11.06 1:31    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik,
мо, каму трафіку шкада, хай малюнкі адключае? застанецца толькі тэкст. а вось мне шмат карцінак падабаецца!

julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 20.11.06 1:38    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina, з адключанымі карцінкамі нябачна новых тэмаў - таму тут трэба будзе нешта перарабіць, напрыклад сымбаль дадатковы выодзіць
І яшчэ меню верхняга ня бачна (гэта маё насякомае Сьмешка)

Угару
pink_by

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 20.11.06 3:12    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка мне падаецца, што аптымальным варыянтам было б стварэнне тэкставай версіі. хай тыя, каму трафік лічыцца, карыстаюцца. а што тычыцца пра новыя паведамленні, то іх можна адсочваць не толькі графічна, але і праз меню новыя паведамленні.

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
hormashyki

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 24.05.2006
Паведамленні: 912

ПаведамленнеДададзена: 20.11.06 9:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Проста я разумею, што вельмі цяжка будуць магчыма загружацца малюнкі для таго хто сядзіць на белтэлекоме. А ў іншых выпадках малюнкі павінны нармальна загружацца. pink_by, скажала слушна, можна і так зрабіць калі гэта магчыма.

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 20.11.06 11:59    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Зрабіць паралельную версію форума магчыма, алегэта шмат працы і часу (які можна патраціць на нешта больш карыснае), так што такі варыянт не разглядаецца.

Угару
Volha

Свой чалавек

Паведамленні: 3955
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 20.11.06 12:02    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik пісаў(-ла):
Alina, з адключанымі карцінкамі нябачна новых тэмаў - таму тут трэба будзе нешта перарабіць, напрыклад сымбаль дадатковы выодзіць
І яшчэ меню верхняга ня бачна (гэта маё насякомае Сьмешка)

Ага, ёсць такія казюркі. Асабіста мяне яны не надта дратуюць - хоць пару разоў была разлагіньвалася, замест каб увайсці ў цыдулкі. Сп. Зялёная Усьмешка
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 20.11.06 12:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Volha, я гэта пафіксаю, праўда-праўда!

Угару
Volha

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 20.11.06 12:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik пісаў(-ла):

Ды кажу ж - так нават цікавей Міргаю! Развівае інтуіцыю. І дробную маторыку Вельмі шчасьлівы.
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
valerka

Зарэгістраваны: 27.09.2006
Паведамленні: 42

ПаведамленнеДададзена: 6.02.07 16:56    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

у мяне на экране лягатып сайту + тэма займае роўна адну старонку. Для першай старонкі нармалёва гэта, але на форуме мяня цікавяць менавіта паведамленьні, таму афігіцельная колькасьць малюнкаў мне не патрэбна.
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара MSN MessengerНумар ICQ
Volha

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 6.02.07 17:01    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Volha пісаў(-ла):
julcik пісаў(-ла):

Ды кажу ж - так нават цікавей Міргаю! Развівае інтуіцыю. І дробную маторыку Вельмі шчасьлівы.

Дарэчы, у рэжыме адключаных малюнкаў верхняе меню праяўляецца, калі вылучыць левай мышой. Вельмі шчасьлівы

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.06.2006
Паведамленні: 1778
Адкуль: Гомель

ПаведамленнеДададзена: 7.02.07 1:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ня вельмі праяўляецца. Так што старайцеся, плёну ў працы! Сьмешка
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 7.02.07 23:49    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А я люблю шмат малюнкаў. Увесь час сумую, што ў нас іх малавата. Упс... Не спрабавала эканоміць на іх адсутнасці - распавядзіце, ці гэта сапраўды істотна?

Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 8.02.07 1:38    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina,
істотна, калі трафік лічыцца, а ня час, праведзены ў Інтэрнэце. Але ў мяне і з малюнкамі трафік нармалёвы

valerka

Зарэгістраваны: 27.09.2006
Паведамленні: 42

ПаведамленнеДададзена: 16.02.07 12:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Таму глядзіце, на якую аўдыторыю разлічаны сайт.
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара MSN MessengerНумар ICQ
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Стварэньне сайта Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2  наступная »
Старонка 1 з 2.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Калі адпускаць на вуліцу аднаго? 48 Volja 54245 31.05.16 22:17
гануля-мамуля Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Як зрабіць гэты сайт лепей? 144 julcik 172153 11.10.11 8:27
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Калі пры вас б'юць дзяцей 56 julcik 84188 29.11.10 18:38
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі аддаваць дзіця ў школу? 134 Тэлевіталь 164120 30.10.09 0:51
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі чужыя выхоўваюць тваё дзіця? 7 stasia 33495 29.10.07 11:37
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map