Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Сьпявайма!

Пераход да іншай старонкі: 1, 2  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Кіно, музыка і TV

Вы любіце сьпяваць з сябрамі?
Так: як болькі зьбіраемся, адразу пяем
25%
 25%  [ 3 ]
Так, як толькі вып'ем піва
25%
 25%  [ 3 ]
Больш люблю слухаць
50%
 50%  [ 6 ]
Галасоў :12

Аўтар Паведамленне
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 10.11.06 13:33    Загаловак паведамлення: Сьпявайма! Адказаць з выцемкаю

Вы любіце сьпяваць?
Што вы сьпяваеце ў кампаніі?

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 10.11.06 13:36    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьпявайма 100 песень Свабоды.

Лэйбл "VoliaMusic" пачынае працу над выданьнем першага КАРАОКЕ-ДЫСКУ беларускіх песень. Плянуецца разьмясьціць на СD калекцыю з сотняй самых папулярных айчынных шлягераў.
Першыя 1000 чалавек, якія дашлюць свае прапановы, змогуць стаць уладальнікамі гэтага дыску бясплатна. Трэба толькі выканаць дзьве ўмовы:
1. Даслаць сьпіс з 20 улюбёных песень на адрасы: а\с 5, 220085 Менск, "Караоке-100"; альбо электроннай поштай - pesni2006@tut.by.
2. Пакінуць свае каардынаты, на якія будзе скіраваны прызавы дыск.
Адначасова "VoliaMusic" зьвяртаецца да тых, хто можа дапамагчы ў тэхнічным забесьпячэньні гэтага праекту. Просім адгукнуцца і музыкаў, якія жадалі б прапанаваць свае творы.

Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 10.11.06 14:31    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А я зусім не сьпяваю, за што ад усіх чакаю самых сардэчных падзякаў. Вельмі шчасьлівы Скончыла сьпяваць пасьля сямі год музычнай школы. А з танцамі завязала пасьля 8 год харыяграфіі. Танчу!

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 10.11.06 15:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мы калісьці сьпявалі... ага... у мяне нават вялікі файл з тэкстамі ёсьць - калі каму цікава - магу падзяліцца (праўда за дакладнасьць словаў не адказваю Сьмешка))

Вельмі добра сьпяваецца Камоцкая

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 10.11.06 19:03    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

І ў мяне ёсць файл з тэкстамі, што мы спявалі некалі ў ЗБСе.
Спяваць не ўмею, але люблю Самы шчасьлівы ў сьвеце

Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 10.11.06 19:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Vola,
хто б тады гаварыў пра няўменьне сьпяваць!

Vola

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 10.11.06 20:26    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina пісаў(-ла):
Vola,

Я. Ты ўяўляеш колькі год я правяла з баянам у рукох? Як узгадаю, дрыжыкі бяруць. Сумнік

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 11.11.06 1:35    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Спяваць не ўмею, але люблю

+1

Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 11.11.06 1:35    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Vola,

кошт набівае, ага Сьмешка

Угару
Vola

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 11.11.06 1:52    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik пісаў(-ла):
Выцемка:

Vola,

кошт набівае, ага Сьмешка

Не, ну засьпяваць я, канешне магу, але за што вам такія пакуты? Афігець-застрэліцца!

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 11.11.06 3:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Vola, каб мець пакуты трэба мець музычны слых Сьмешка
Насамрэч я лічу, што сучасныя людзі дарэмна закінулі спевы (ці згадваюць на іх толькі пад градусам).
Гэта цікавае баўленьне часу, гэта самавыказваньне праз сьпевы, гэта трэніроўка лёгкіх, голасу, пачуцьця рытму, слыху. Гэта, нарэшце, тое што яднае (nokia, ага Сп. Зялёная Усьмешка ).

Чым болей чалавек сьпявае і чым меней сябе баіцца, тым лепей у яго атрымоўваецца. Прасьцей сьпяваць зь кімсьці, хто можа добра весьці мэлёдыю - астатнія будуць падладжвацца і запамінаць яе. Бо ня кожны можа паўтарыць мэлёдыю, якую чуў дзесьці-калісьці, амаль забыўся, і ўсё такое.

Весела сьпяваць на некалькі галасоў, ага Сьмешка

Угару
Vola

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 11.11.06 11:57    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вырашыце пасьпяваць песьні Свабоды - клічце. Можа я на вас яшчэ грошы зараблю? Мая памылка, прабач Карацей, я падумала. Магу быць вашым прадусарам. Перамога

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 12.11.06 2:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Кул! А ў мяне наколькі ведаю і голас (нізкі жаночы Сп. Зялёная Усьмешка ) і слых ё. Правяралі мяне неаднаразова на гэта самае. Праўда зараз так асабліва спяваць няма дзе... ну толькі пад настрой і можа піва. Апошні раз су'ёзна спявала з Гомельская Талакой ці то перад калядамі, ці то перад Гуканнем... А зараз ну так хіба ў душы Сп. Зялёная Усьмешка
Vola, а я ўмею на фортапіяна... Вып'ем піва!

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Vola

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 12.11.06 15:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ты гатовая запісацца ў мой прафэсыйны гурт? Першы чалавек ёсьць. Хто яшчэ? Блазан

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 15.05.2006
Паведамленні: 617

ПаведамленнеДададзена: 12.11.06 22:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А я НЕ сьпяваю за ўсе свае жыцце толькі апашнія два гады....а так, раней кожны дзень амаль прыходзілася Вельмі шчасьлівы. А зараз пяю толькі Яніку...

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Кіно, музыка і TV Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2  наступная »
Старонка 1 з 2.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Што падарыць маладой маме? 22 Alina 33649 26.04.10 13:03
Наста Паглядзець апошняе паведамленне
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. [ Апытанка ] Беларускамоўныя садкі (групы і г.д.) 394 pink_by 262419 28.12.08 20:04
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Што будзе з беларускамоўнымі групамі? 38 pink_by 38369 12.03.08 23:31
Palina007 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Што ўзяць у радзільню 22 Alina 26219 29.08.07 9:15
stasia Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Што, калі пайсці ў рускамоўны садок? 67 stasia 75810 17.06.06 18:52
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map