Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Дзе абмяркоўваць палітыку?

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Стварэньне сайта

Аўтар Паведамленне
pink_by

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 7.11.06 1:37    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сп. Зялёная Усьмешка пасля доўгіх тлумачэнняў, чаго не трэба рабіць, калі выпадкова абмеркаванне пачнецца, яно вельмі верагодна не пачнецца ніколі. Сп. Зялёная Усьмешка і нарэшце кідайце сюды Хатняе. А тое ёсць хатняе, пра гэта і не пра гэта? Кул! Гыгыгы Ржунімагу

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
helin

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 30.09.2006
Паведамленні: 873
Адкуль: Случчына-Менск

ПаведамленнеДададзена: 7.11.06 10:49    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я чалавек не заангажаваны ў палітыцы і амаль ніхто з маіх сяброў ей не займаецца прафісійна,таму пераходзіць да абмяркаваньня нейкага прыватнага жыцьця палітыкаў з пераходам на асобы ў мяне не атрымалася б.
Але тут было напісана столькі аргументаў супраць абмеркаваньня гэтай тэмы на сайце,што проста ня хочацца больш пісаць пра гэта.Я разумею Вольгу,які пачала пісаць пра Зьміцера,бо ей было сапраўды балюча,а калі баліць,хочацца сказаць аб гэтым яшчэ каму-небудзь.Я сама была шакавана і хаця ня ведаю асабіста гэтага хлопца,я плакала.Я думала аб тым,чым я асабіста магу яму дапамагчы,што трэба нешта рабіць...А людзі пачалі абмяркоўваць,ці варта закранаць тэму палітыкі на гэтым сайце і прыводзіць абгрунтаваныя аргументы.Вы слушна ўсе напісалі ,але мне балюча...

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 7.11.06 11:52    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ведаеце, калі ўвесь час казаць, што ня трэба думаць аб маленькім беленькім сабачку, думаецца ўвесь час аб маленькім беленькім сабачку. Я да чаго - няма канфлікту. Ня трэба сьпісаў палітычных партыяў. Тут пакуль была, падкрэсьліваю, рэфлексыя. Калі зьявіцца прапаганда Маладога Фронту, альбо БНФ, альбо АГП, камуністаў ці каго-небудзь - выдаляйце. Каму ўсё ж цікава - праз цыдулкі. Па-мойму, справядліва.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 7.11.06 13:28    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Vola,
тут так проста супала. Рэакцыя была на стварэньне новага падфоруму, а не на тваю тэму. Прызнаю, што атрымалася троху не да месца. А рэфлексіі -- гэта нармальна, я толькі за. я бачу, усе нарэшце дасягнулі паразуменьня. Я рада!

Vola

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 7.11.06 14:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вып'ем піва!

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 8.11.06 13:46    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

helin, не сумуй. Я думаю, што рана ці позна, тут спачатку будзе пачынацца абмеркаванне, а потым ужо размова пра тое ці трэ яно ці не... Confused

skype pink_by
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 9.11.06 2:00    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Jak surazmounIK, niazaanhazavany u temu hetaha forumu, dazvolu sabie spytacca "admysloucau": u Bielarusi josc "PALITYKA"?

Vola

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 9.11.06 16:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мяркуеце, што не? Мне падаецца, што пытаньне з разраду, а Беларусь хіба існуе?

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 9.11.06 16:24    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Vola, не звяртай увагі - гэта бессэнсоўная і бясконцая спрэчка. падчапіць-та такім пытаннем можна, а вось выніку ніякага. Давайце лічыць, што мы маем тое, што заслугоўваем.

skype pink_by
Угару
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054

ПаведамленнеДададзена: 9.11.06 17:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сапраўды, нешта не відаць ахвочых пагаманіць пра метады ўплыву асацыяцыяў грамадзянаў на працэсы прыняцця палітычных рашэнняў. Альбо пра раскладку сіл у мясцовых саветах і ўзровень іх рэальных кампетэнцыяў для вырашэння праблем аховы мацярынства і дзяцінства. Можа будзеце абмяркоўваць вынікі сацыялагічных апытанняў і эканамічную платформу аб'яднанай кааліцыі ў дачыненні да хатніх гаспадарак?
Якія дыскусіі хацелі весці стваральнікі і абаронцы палітычнай тэматыкі на сайце?

Volha

Свой чалавек

Паведамленні: 3956
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 9.11.06 17:18    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ўаў, Крысціна, як ты ўсім дэманстранула сваю кампетэнцыю (альбо, прынамсі, валоданне карпарацыйнай мовай)! Публічнае адміністраванне фарэва! Танчу!
Якога адказу чакаем на фінальнае пытанне? Падказала б, аднак, варыянты Пляскаю! Як старэйшы таварыш...

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 9.11.06 17:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Цікава пабачыць "уласныя варынты". Можа мне ёсць у чым паўдзельнічаць Ня ведаю...

Volha

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 9.11.06 17:27    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Нее, табе нельга! (Най)старэйшыя таварышы пачнуць тэлефанаваць. Прэтэнзіі выказваць. Сп. Зялёная Усьмешка Гармідар, аднак, пачнецца.

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 9.11.06 17:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ok! Дэлегуем табе паўнамоцтвы службы карпаратыўнай бяспекі да наступных распараджэнняў!.. Вельмі шчасьлівы

Volha

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 9.11.06 17:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina пісаў(-ла):
Ok! Дэлегуем табе паўнамоцтвы службы карпаратыўнай бяспекі да наступных распараджэнняў!.. Вельмі шчасьлівы

Крысцін, а, Крысцін - гэта ты з кім цяпер размаўляла?

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Стварэньне сайта Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  наступная »
Старонка 6 з 8.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Хто пераклаў бы гэты вершык беларускай мовай? 5 Кот Максім 2802 17.09.17 11:05
Кот Максім Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларускамоўны сайт папаўнення Skype 1 Skype Народу 4326 18.02.13 14:03
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Як зрабіць гэты сайт лепей? 144 julcik 177740 11.10.11 8:27
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Дзякуй шчырым людзям за такі файны сайт!!! 21 Ліцьвін 34641 17.02.07 20:56
Алена Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Якім вы бачыце гэты рэсурс? 5 julcik 18183 3.07.06 0:56
Ptyz Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map