Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Ці варта абмяжоўваць тэматыку форуму?

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Стварэньне сайта

Аўтар Паведамленне
Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 12:14    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Што можа быць горш для мяне ці для дзіцячага форуму?Як па мне, дык хай кожны займаецца тым, чым хоча, абы мне гэта не замінала. А вось дзіцячы форум- абсалютна іншае. Адзін мой знаёмы прачытаўшы ўсе гэтыя пісулькі, патэлефанаваў і запытаўся: Калі чакаць рэпартажу на БТ?

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 12:36    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вельмі шчасьлівы не, наступнай будзе Свабода ў аблозе Сп. Зялёная Усьмешка Я ўвогуле з боку гляджу на гэтую галіну. Абмяжоўваць у тэмах магчыма не варта, але можна тэмку зрабіць даступнай толькі для зарэгістраваных карыстальнікаў. Канечне, калі гэта каму-небудзь цікава рэальна, бо Сп. Зялёная Усьмешка тут усе тэмы плаўна перапаўзаюць у флірт з жуанам-хуанам. Сп. Зялёная Усьмешка ІМГА.

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 13:06    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Vola,
Воль, гэта, мабыць, ужо офф у гэтай тэме, але скажу сваю думку: форум -- не дзіцячы, г.зн. не для дзяцей, а бацькоўскі. А ў бацькоў бываюць розныя інтарэсы. У тым ліку, і такія. А рэпартажаў па БТ я б не баялася -- калі так і здарыцца, нам першым рэкляма будзе. Сьмешка бо, на мой погляд, на жаль, вельмі мала існуе такіх форумаў па-беларуску, дзе б свінг абмяркоўвалі. так што гэта, ІМГА, толькі карысна. іншая справа, што ня будзе па БТ рэпартажу: от-жа дзіва, паў-Інтэрнэту забіта форумамі на падобныя тэмы. Я не лічу вартым абмяжоўваць тэмы для размоваў на нашым форуме -- тым больш у катэгорыі "для і пра дарослых". нас усіх аб'ядноўвае адно -- беларускія дзеткі. Усе астатнія каштоўнасьці і інтарэсы могуць быць абсалютна рознымі, і гэта нармальна -- гэта значыць, што мы ня вузкае кола, а вялікае грамадства.
ЗЫ. калі абмеркаваньне гэтага працягнецца, Юль, ці не магла б ты тады перанесьці гэта ў тэму "стварэньне сайту"?

Volha

Свой чалавек

Паведамленні: 3956
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 13:26    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

pink_by пісаў(-ла):
Абмяжоўваць у тэмах магчыма не варта, але можна тэмку зрабіць даступнай толькі для зарэгістраваных карыстальнікаў.

+1. Надзвычай слушна.
Выцемка:
Канечне, калі гэта каму-небудзь цікава рэальна, бо Сп. Зялёная Усьмешка тут усе тэмы плаўна перапаўзаюць у флірт з жуанам-хуанам. Сп. Зялёная Усьмешка ІМГА.

Такіда. Сп. Зялёная Усьмешка Калі б Хуана не было, яго варта было б прыдумаць. Але саміх сабджаў, сапраўды, часам і не разгледзеш...
А форум, дзевачкі, сямейны. Можна, вядома, выключна пра сям'ю-крэпкую-ячэйку-обшчаства - дык гэта за нас Контуры ды Хрусталёў з Выбарам зробяць, анягож. Калі людзі хочуць дзяліцца сваімі праблемамі і пошукамі (і здольныя рабіць гэта па-беларуску) - чаму б не?

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 13:29    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina, Так

Alina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 13:52    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Volha пісаў(-ла):
pink_by пісаў(-ла):
Абмяжоўваць у тэмах магчыма не варта, але можна тэмку зрабіць даступнай толькі для зарэгістраваных карыстальнікаў.

+1. Надзвычай слушна.

а калі я толькі мінаком пра нейкія рэчы магу гаварыць ці падзяліцца? як жа мы без эфэкту суразмоўцаў у цягніку на такія тэмы?
+, ІМГА, такія тэмкі такі падвышаюць папулярнасьць нашага форуму!

Vola

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 13:55    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

У мяне няма выказваньняў супраць сэксу па-беларуску. Заўважылі? Чаму? Таму што асобная тэма. А сьвінг дзіўным чынам зьявіўся там, дзе яго ніхто не чакаў. Найдалей, мяркую, з гэтай тэмай праблемаў ня будзе.

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 13:58    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Vola,

УРА! У нас ёсьць паразуменьне! Я з табой згодная!
Да ўсіх: даражэнькія, давайце ўважлівей ставіцца да назваў тэмаў, у якіх пішам. А для афтопіка ствараць новыя тэмы!

Vola

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 13:59    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

А яшчэ выдаляюць такую мэтавую групу, да якой прыналежу я.

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 14:07    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Vola,
ну ты ж можаш іх не чытаць, калі ня хочаш. А хтосьці ня будзе чытаць рэлігійныя тэмкі. мы ж усе розныя -- давайце жыць дружна!

Volha

Свой чалавек

Паведамленні: 3956
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 15:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina пісаў(-ла):
Volha пісаў(-ла):
pink_by пісаў(-ла):

+1. Надзвычай слушна.

а калі я толькі мінаком пра нейкія рэчы магу гаварыць ці падзяліцца? як жа мы без эфэкту суразмоўцаў у цягніку на такія тэмы?

А хто табе перашкаджае стварыць новага сябра з мянушкай "Мінак"?
І ведаеш, я зноў хутчэй за якасць, чым за колькасць. Мне прыемней весці гутарку з цікавымі і шчырымі суразмоўцамі (хай сабе і чыімсці "персанажамі") - чым публічна выстаўляцца перад шматлікімі "простапрахожымі".

Апошні раз рэдагавалася: Volha (1.11.06 15:44), усяго рэдагавалася 1 разоў
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Мінак

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 15:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Vola, усе наведвальнікі гэтага сайту і форуму - людзі нестандартныя, неардынарныя, непаўторныя. Калі кожны пачне крыўдзіцца на іншага за тое, што густы, каштоўнасьці, погляды і спосабы іх выражэньня не супадаюць - гэта будзе дэструктыўна. Справа ў тым, што мы былі такімі і раней, толькі мала ведалі адзін аднаго. Цяпер даведаліся нават пра пікантныя падрабязнасьці. І што? Яны існавалі і раней. Мы ж не збіраемся адзін аднаго выхоўваць, ужо позна. Можна толькі абмяняцца думкамі, паспрабаваць растлумачыць сваю пазіцыю і з павагай прыняць існаваньне супрацьлеглай.
А зрабіць усіх людзей аднолькавымі, нават аднолькава дасканаламі ўжо спрабавалі некаторыя рэжымы, якія нашчадкі назвалі злачыннымі.
Угару
Alina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 15:57    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Volha,
а ніхто ж не прымушае выстаўляцца -- пішы як мінак і ўсё!
а мянушка "мінак" ужо кімсьці забітая, дарэчы.
а пад персанажам я пісаць не хачу. Раптам хтосьці захоча пазабаўляцца -- павылічваць, хто з пэрсанажаў каму адпавядае. ты тут з усёй шчырасьцю, а цябе ўжо "вылічылі"... неа, не хачу Не

Vola

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 16:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Anonymous пісаў(-ла):
Vola, усе наведвальнікі гэтага сайту і форуму - людзі нестандартныя, неардынарныя, непаўторныя. Калі кожны пачне крыўдзіцца на іншага за тое, што густы, каштоўнасьці, погляды і спосабы іх выражэньня не супадаюць - гэта будзе дэструктыўна. Справа ў тым, што мы былі такімі і раней, толькі мала ведалі адзін аднаго. Цяпер даведаліся нават пра пікантныя падрабязнасьці. І што? Яны існавалі і раней. Мы ж не збіраемся адзін аднаго выхоўваць, ужо позна. Можна толькі абмяняцца думкамі, паспрабаваць растлумачыць сваю пазіцыю і з павагай прыняць існаваньне супрацьлеглай.
А зрабіць усіх людзей аднолькавымі, нават аднолькава дасканаламі ўжо спрабавалі некаторыя рэжымы, якія нашчадкі назвалі злачыннымі.

Я й выказваю сваё меркаваньне. Ці ня так? Калі мне не падабаецца вышэй згаданая тэма, то я аб гэтым і кажу. Здаецца, на вышэйшыя аўтарытэты ня цісну... Карыстаюся аргумантамі. Гэта дыялёг? Ён самы. Да яго ж і імкнемся? Дзе ціск на нечыю сьвядомасьць? Дарэчы, вы заўважылі, што я ў меншасьці? Які ж тут дыктат можа быць? У двухкосьсі

Свой чалавек

Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 16:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Vola, а калі проста зрабіць асобную тэму, і ты туды проста лазіць не будзеш... так нармальна атрымаецца? ці ты бы сапраўды хацела, каб такіх тэмаў не было?
А пра хованкі. Таварышы, вы прабачце, але актыўных карыстальнікаў тут дастаткова мала і вельмі лёгка прыкладна вылічваецца хто той мінак па стылю. Кул! Плюс мадэратары і адмін дакладна ўсіх ведаюць па айпі. Так што сапраўды прасцей зарэгіць шчэ адзін персанаж, бо тады хаця б захоўваецца верагоднасць, што чалавек існуе і стылі проста падобныя... і не адразу вылічыш Сп. Зялёная Усьмешка

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Стварэньне сайта Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3  наступная »
Старонка 1 з 3.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Калі адпускаць на вуліцу аднаго? 48 Volja 57071 31.05.16 22:17
гануля-мамуля Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Кніжкі для самых маленькіх 459 julcik 431629 1.10.12 0:46
Palina007 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Калі пры вас б'юць дзяцей 56 julcik 86684 29.11.10 18:38
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі аддаваць дзіця ў школу? 134 Тэлевіталь 169006 30.10.09 0:51
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі чужыя выхоўваюць тваё дзіця? 7 stasia 34299 29.10.07 11:37
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map