Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
МУЛЬТ!!!

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Кіно, музыка і TV

Аўтар Паведамленне
Volha

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 3954
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 26.09.06 18:56    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А хто агучваў, як плача дзед і вые воўк?

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 26.09.06 20:55    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik,
затое можна будзе пайсьці на кухню і спакойна папіць кавы, а ня бегаць штодзьве хвіліны, каю на старт мышой націснуць

julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 26.09.06 21:27    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Volha,
Выцемка:

А хто агучваў, як плача дзед і вые воўк?

А я гэтыя гукі з інэту зьцягнула

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Мінак

ПаведамленнеДададзена: 26.09.06 22:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik пісаў(-ла):
Алеся & Макс... Яшчэ праблема ў тым, што запісваецца ўва ўмовах працуючага кампа - вентылятар гудзіць.

Калі добрае злучэнне з Сецівам - магу паспрабаваць "пачысціць", або падключыць прафесіянала да гэтага (пагуляць з гукам).

З.Ы. Падушка вельмі добра дапамагае прабелемным вентылятарам Сп. Зялёная Усьмешка
Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 26.09.06 22:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мінак, а пры чым тут сеціва? у сэнсе каб даслаць гукавыя файлы?

Угару
pink_by

Свой чалавек

Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 29.09.06 9:50    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка І нам таксама спадабалася. Наська некалькі разоў запар глядзела. Іншае пытанне, што мяне гэты варыянт казкі нешта ў сум уганяе...

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 29.09.06 10:14    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

pink_by, а мне вельмі падабаецца гэтая казка Сьмешка)

Угару
pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 29.09.06 10:31    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка ну вось Насьцы таксама спадабалася... Але ў дадзеным выпадку непатрыятычна, але мне больш падабаецца пра залатое яйка і пра звычайнае - там аптымістычнае заканчэнне Сп. Зялёная Усьмешка

skype pink_by
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 29.09.06 10:36    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

pink_by, затое ў нас пра мядзьведзя Сьмешка

Угару
Volha

Свой чалавек

Паведамленні: 3954
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 29.09.06 10:40    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мне таксама наш варыянт больш даспадобы.

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 29.09.06 10:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Гэта адкацыйны мульт для дарослых, бо большасьць беларусаў(!), якія ня маюць дзетак, былі ўражаныя казкай.
Мяне пыталі хто аўтар сцэнару і прапаноўвалі схадзіць у паход ў мясьціны пражываньне гэтай народнасьці (намякалі на тое, што там расьце каналя Зьехаў з глузду )

Угару
pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 29.09.06 11:20    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка Не, я гэтую казку чытала ў беларускіх народных і вельмі здзівілася... Сьмешка Але мядзведзь - гэта сапраўды добры фактар Сп. Зялёная Усьмешка

skype pink_by
Угару
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 29.09.06 16:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мірон гэтую казку ведаў напамяць з маленства, а ў 2 гады прыдумаў і стаў распавядаць свой варыянт:
Жыў, дзед, жыла баба... ...Мышка бегла, хвосцікам махнула -- ударыла хвосцік! Плача дзед, плача баба, ..., плача мышка. Ідзе воўк: "Не плач мышка, мышка, я табе на хвосцік падзьму і песеньку спяю". І воўк завыў

julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 29.09.06 16:25    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, альбо пачакай, зараз мядзьведзь свой хвост адарве і мы табе прышыем Сьмешка

Угару
наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 2.10.06 12:24    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

У нас у суботу была беларускамоўная цырульніца-студэнтка. Яна наш мульт ведае, а сайт не. Можа на першай старонцы мультоў у будучым запрашаць на сайт?

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Кіно, музыка і TV Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3  наступная »
Старонка 2 з 3.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў А ў нас ветраная воспа (ахват)! 83 mama Halja 66619 12.03.12 12:18
LaVita Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Усё не так проста... 41 Alionka 57168 21.04.11 21:52
LaVita Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Віншуем Юлю (julcik) з нараджэннем малодшага сына! 16 Kryscina 23604 21.07.09 21:07
Palina007 Паглядзець апошняе паведамленне
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. А ў нас на сайце час на гадзіну адстае. 1 stasia 8316 30.08.07 10:32
kolchyn Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Ці верыце вы ў Бога? 21 helin 23376 27.10.06 15:07
Alina Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map