Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Як вы ставіцеся да новага дызайна?

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Стварэньне сайта

Як вы ставіцеся да новага дызайна?
Мне падабаецца
70%
 70%  [ 12 ]
З большага нічога, але можна крыху зьмяніць колеры форума
11%
 11%  [ 2 ]
Кветкі недарэчы
5%
 5%  [ 1 ]
Залішне гламурна
5%
 5%  [ 1 ]
Які жах! Вярніце як было!
5%
 5%  [ 1 ]
Галасоў :17

Аўтар Паведамленне
LeLoo

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.04.2006
Паведамленні: 148

ПаведамленнеДададзена: 11.09.06 15:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

можа і на самай справе я проста абвыкла да старой структуры... але, мне падаецца, было зручней пераходзіць з галоўнай старонкі на падзелы. і вельмі мне падабаліся чалавечыки і коники Сьмешка

Зарэгістраваны: 09.06.2006
Паведамленні: 27
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 11.09.06 15:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Асабіста я бы пачынаў апытаньне з варыянту "вельмі падабаецца", бо гэта маё стаўленьне! Танчу! Файныя колеры, шрыфты ў шапцы і нават дзіцячая "Пагоня" у лагатыпе! Проста крута! Сьвежа, аптымістычна і пазытыўна! Надзвычайны рэспект стваральнікам! Дадатковы "Дзякуй!" за афішу!

Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
Zuker

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 12.09.06 10:09    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Дызайн проста супэр Лёлгі, празрысты... Мой любімы колер!) Дзякуй!!!
Ружа
Угару
LeLoo

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.04.2006
Паведамленні: 148

ПаведамленнеДададзена: 13.09.06 16:27    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

а ци можна пакинуць спасылку на dzietki.staronki на новы адрас?
некаторыя падумаюць, што сайта ужо няма Rolling Eyes

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 13.09.06 17:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

LeLoo, не, нельга, staronki.com нам не належаць.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
pink_by

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 15.09.06 13:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка A ja vos padumala = kvietki usio z prybrala b... A koliery vielmi mnie padabajucca Сьмешка A pra aryjentavannie - ja nie lazu na forum praz novyja paviedamlienni na perszaj - a sama spasylka zaraz slaba zauvazna... moza vyniesci niejak?

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 15.09.06 20:03    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка А яшчэ пытанне - афішу можа б зноў павесіць на першую старонку, а тое зараз толькі на форуме....

skype pink_by
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 15.09.06 21:21    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

pink_by, не, афішу нельга. Першая старонка ня мусіць быць перазагружаная інфармацыяй.

Угару
pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 15.09.06 21:35    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка Проста на дадзены момант форум - гэта у такім выпадку адзінае жывое на сайце. Вось да афішы толькі карыстальнікі форума маюць доступ... Дзіўна.

skype pink_by
Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 15.09.06 23:25    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

pink_by, не. не абавязкова быць карыстальнікам - афіша бачная і незагэрістраваным.

Галоўная старонка не гумовая - усяго туды ня зьмесьціш. інфармацыя, якая тычыцца "тусоўкі" групуецца вакол форума. Мэта афішы - актывізаваньне рэальных сустрэчаў.

Угару
Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 16.09.06 0:09    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

а ў нечым Пінк мае рацыю... а вось бы не саму афішу, а хаця б словы "афіша", "падзеі" зьмясьціць, а? ну, пад фоткай напрыклад... зусім-зусім нельга?

julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 16.09.06 14:14    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina, можна

Угару
Ptyz

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 02.07.2006
Паведамленні: 266
Адкуль: МенскЗялёныЛуг

ПаведамленнеДададзена: 16.09.06 15:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

На мой погляд, трэба непрагледжаныя лінкі на першай старонцы зрабіць іншага колеру, неяк блакітныя ня вельмі глядзяцца.

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 02.07.2006
Паведамленні: 266
Адкуль: МенскЗялёныЛуг

ПаведамленнеДададзена: 16.09.06 15:25    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik пісаў(-ла):
LeLoo, не, нельга, staronki.com нам не належаць.

Трэба прасіць уладальнікаў staronki.com зрабіць рэдырэкт, працы яго зрабіць на хвіліну, а наведвальнікі сапраўды губляюцца, і будуць шчэ доўга губляцца, калі не зрабіць.

Бо гугал кажа "about 126 linking to dzietki.staronki.com" - даволі шмат спасылак. Плюс dzietki.staronki.com ужо засьвечанае ў прэсе. Шкада.
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Partyzan

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 05.04.2006
Паведамленні: 346

ПаведамленнеДададзена: 19.09.06 17:09    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А дзе старонка з гузікамі сяброў? Пошук

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Стварэньне сайта Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3  наступная »
Старонка 2 з 3.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Беларускамоўны сайт папаўнення Skype 1 Skype Народу 4062 18.02.13 14:03
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Як зрабіць гэты сайт лепей? 144 julcik 172134 11.10.11 8:27
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў А вы ходзіце ў паліклініку? 73 julcik 72019 13.05.10 12:57
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Дзякуй шчырым людзям за такі файны сайт!!! 21 Ліцьвін 33717 17.02.07 20:56
Алена Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Як вы ратуецеся ад спёкі? 18 Kryscina 24365 19.07.06 22:56
LaVita Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map