Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Відэа родаў

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Цяжарнасць і роды

Аўтар Паведамленне
ku_palinka

Зарэгістраваны: 04.11.2011
Паведамленні: 39

ПаведамленнеДададзена: 1.12.11 17:40    Загаловак паведамлення: Відэа родаў Адказаць з выцемкаю

Усе пішуць, што для таго, каб добра падрыхтавацца да родаў, варта паглядзець відэа натуральных родаў. Мы яшчэ з мужам не запісаліся на курсы, з родамі знаёмыя па фільмах, але ютуб сама варушыць баюся.

Можа, у вас будуць рэкамендацыі? З якога відэа пачаць? Якое відэа даць паглядзець мужу, каб ён не напужаўся партнёрскіх родаў? Ці ўсё ж пачакаць курсаў, а там усё патлумачаць, раскажуць і пакажуць? Што параіце?

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 1.12.11 20:36    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

ku_palinka,
роды -- гэта не страшна! а пры пэўным раскладзе нават прыемна. Сьмешка так што не бойцеся варушыць ю-туб. паглядзіце спачатку самі, а пасля вырашыце, што даць паглядзець мужу.

stasia

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1568

ПаведамленнеДададзена: 1.12.11 21:42    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina, А дзе тая спасылачка на фотаздымкі шнцімамы, якая нараджала ў Індыі. Можна з гэтага пачаць.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
stasia

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1568

ПаведамленнеДададзена: 1.12.11 22:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Угару
Наста

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 1.12.11 22:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

ku_palinka, а я прапаную Вам паглядзець спасылкі на роды дома. Там такія цудоўныя роды, і такія спакойныя.
Я Мужу таксама не хацела даваць глядзець, каб яму не прыемна не было. Але ў рэшце рэшт ён сам прыняў Дамінічку на рукі. І нічога я Вам скажу з ім ня стала. наадварот, счасьлівы і ганаровы Тата).

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
ku_palinka

ПаведамленнеДададзена: 2.12.11 9:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

дзякуй, буду тады шарсціць ютубСьмешка

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.03.2009
Паведамленні: 226
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 5.12.11 22:39    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А яшчэ ёсць меркаванне (за што купіла -за тое прадаю), што глядзець чужыя роды да сваіх уласных НЕЛЬГА. Тут нейкія і псіхалагічныя, і метафізічныя прычыны: маўляў, мусіць быць СВОЙ уласны першы досвед, каб не наклаліся чужыя матрыцы паводзін. Ну і спасылкі на традацыі, як заўжды.

Угару
ku_palinka

ПаведамленнеДададзена: 13.02.12 13:22    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

вось, знайшла харошы фільм пра роды:
http://www.youtube.com/watch?v=lV_UdaEuBW4

Зарэгістраваны: 20.07.2012
Паведамленні: 5

ПаведамленнеДададзена: 25.07.12 14:45    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Самы лепшы фільм, які я только бачыла пра цяжарнасць - фільм National Geographic Жизнь до рождения - В утробе матери (часть 1). Падрабязна. даступна і адчуваннне пасля фільма супрскае. Праўда, ня ведаю спасылку. Калі ёсць магчымасць пошукаць - не пашкадуеце. Сьмешка
Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Цяжарнасць і роды Часавы пояс: GMT + 3
Старонка 1 з 1.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Кніжкі для самых маленькіх 460 julcik 460327 4.12.18 14:41
drakosha2000 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Сядушка для ровара 61 Volha 96961 24.03.15 10:28
AndreyUK Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Музыка для дзетак 63 julcik 110366 3.05.13 22:13
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Шукаем робатаў, але не простых і не залатых 4 Птушкі-калібры 15812 6.09.12 1:02
Птушкі-калібры Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Наваградак — ня Леніна, але Міндоўга! 0 Wojsza 18293 8.07.09 9:38
Wojsza Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map