Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Друкаваная кніжка "Гары Потэр і філасофскі камень"

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Кірмаш + Дзе што набыць

Аўтар Паведамленне
pink_by

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 30.03.14 18:23    Загаловак паведамлення: Друкаваная кніжка "Гары Потэр і філасофскі камень" Адказаць з выцемкаю

Добры дзень усім. Я сабралася выдрукаваць кнігу "Гары Потэр і філасофскі камень". Пераклад мой, аматарскі, разлічаны перад усім на дзяцей і падлеткаў, кніга з каляровымі малюнкамі. Прапанова некамерцыйная (для кожнага замовіўшага атрымаецца сабекошт). Тыраж вельмі абмежаваны, спадзяюся, што будзе не больш за некалькі "запасных кніжак", другі раз я гэтым займацца, наўрад ці, буду. Адказу чакаю на працягу тыдня (абавязкова ўдакладніце, колькі штук патрэбна). Тэму буду перыядычна правяраць, можна пісаць у асабістыя паведамленні, ці на скайп фб і г.д.

Калі яшчэ не бачылі, то электронны варыянт перакладу можна глянуць, напрыклад, тут http://issuu.com/pink_by/docs/hpfk-p1.

Самы шчасьлівы ў сьвеце

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Volha

Свой чалавек

Паведамленні: 3956
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 31.03.14 14:17    Загаловак паведамлення: Re: Друкаваная кніжка "Гары Потэр і філасофскі камень&q Адказаць з выцемкаю

pink_by пісаў(-ла):

Калі яшчэ не бачылі, то электронны варыянт перакладу можна глянуць, напрыклад, тут http://issuu.com/pink_by/docs/hpfk-p1.

We can't find what you're looking for. ))

Свой чалавек

Паведамленні: 3956
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 31.03.14 14:18    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

О, знайшлося, кропку прыбраць трэ.

Свой чалавек

Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 6.04.14 21:42    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

добра што знайшлося) я афіцыйна заканчваю тут збор заявак)) бо потым забудуся ж глянуць. Сьмешка калі што звязвайцеся да заўтра скайпам ці фб.

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Кірмаш + Дзе што набыць Часавы пояс: GMT + 3
Старонка 1 з 1.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Прылеплена: Недакладнасьці перакладу 31 julcik 48755 4.08.10 0:46
Skarynka Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі адпускаць на вуліцу аднаго? 48 Volja 62389 31.05.16 22:17
гануля-мамуля Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Калі пры вас б'юць дзяцей 56 julcik 91388 29.11.10 18:38
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі аддаваць дзіця ў школу? 134 Тэлевіталь 179015 30.10.09 0:51
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі чужыя выхоўваюць тваё дзіця? 7 stasia 35522 29.10.07 11:37
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map