Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Дзе абслугоўваюць па-беларуску

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Купляй беларускае!

Аўтар Паведамленне
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 5.03.11 14:43    Загаловак паведамлення: Дзе абслугоўваюць па-беларуску Адказаць з выцемкаю

Дзяліцеся месцамі, у якіх зразумеюць нашых дзетак!

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 5.03.11 14:44    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:
Хачу выказаць словы падзякi прадаўцу гандлёвага аб'екту №5 комплексу «Аэрадромны» Падгурскай Галiне Робертаўне за яе гуманныя, ветлiвыя адносiны да пакупнiкоў. За яе усмешку, добразычлiвасць, парады. А самае галоўнае - за родную мову, на якой яна размаўляе з пакупнiкамі. Так прыемна чуць ад прадаўца такiя словы, як «дзякуй», «прабачце», «калi ласка» i г.д. Дзякуй Вам, паважаная Галiна Робертаўна, за вашу працу і павагу да людзей.
Юлiя Мiхайлауна Цярэшка.

http://vabank.by/index.php?&admin=0&cid=1&id=7707&vsid=518359f3bf2cf45af6afdd68bf1b849c

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 7.04.13 22:48    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

У Маскоўска-Венскім гандлёвым цэнтры (на пр. Скарыны паміж пл. Я.Коласа і Акадэміяй навук, насупраць вул. Дарашэвіча) на 3-ім паверсе (у самым канцы) ёсць крама вопраткі "Мой модны кут"
Абслугоўванне выключна па-беларуску!
Рэкамендую!

Nadzeyka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 20.02.2007
Паведамленні: 1379
Адкуль: Менск, Серабранка

ПаведамленнеДададзена: 24.02.14 10:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мы ў суботу, пакуль чакалі Кастуся з Маладзічка, такі засунулі нос з Васілём на гарбатку з цукеркамі ў Стараменскую майстэрню шакаладу.
Спакойна перайшоў на беларускую чалавек, які стаіць за касавым апаратам.
Васіль там хадзіў каля шкла, пасля ўзяў паперку з меню, пайшоў глядзець якія цукеркі робяць зараз.
Тады выйшаў майстар, паказаў-расказаў што дзе і для чаго там робіцца, спытаў ці можна яму цукерку, і прынёс толькі што зробленую пачаставаць свежую-свежую(якія ў іх там сушацца ці даспяваюць)
А ўвогуле цукеркі вельмі-вельмі смачныя і ўсе свежыя! Мы пакаштавалі там за гарбаткай, а пасля яшчэ прыдбалі дадому! За выходныя іх з'елі, у мяне цяпер ломка))

Вельмі ціхае і ўтульнае месца

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 24.02.14 13:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Nadzeyka, а дзе гэта? Хачу-хачу! Сьмешка

Nadzeyka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 20.02.2007
Паведамленні: 1379
Адкуль: Менск, Серабранка

ПаведамленнеДададзена: 24.02.14 13:45    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, Кісялёва 4
http://mag.relax.by/food/place/10342329-novoje-mesto-staramenskaja-majsternya-shakaladu/

Гэта мы з дзяўчатамі проста паспрачаліся, ці будзе там нешта, акрамя назвы, па-беларуску Сьмешка Мне пашанцавалаСьмешка Я не магу сказаць, што таму, хто абслугоўваў, было вельмі лёгка, бачна было, што не часта ў іх такія госці. Але яны стараліся і добра атрымаласяСьмешка І гэта прыемна.

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Купляй беларускае! Часавы пояс: GMT + 3
Старонка 1 з 1.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Музыка для дзетак 63 julcik 116309 3.05.13 22:13
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Колькі дзетак вы хочаце? 48 Alina 72963 14.12.12 0:16
Natulka Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Карысныя гульні для нашых дзетак 26 pink_by 58251 28.03.12 13:28
CheGirl Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Набуду двухпавярховы ложак для дзетак 17 Alena K 37239 5.11.08 23:01
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Праграма для дзетак з ДЦП (царабральны параліч) 1 neo_zubr 15018 24.10.07 13:22
NaT Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map