Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Беларуская музыка ў MP3

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Кіно, музыка і TV

Аўтар Паведамленне
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 12.04.08 10:10    Загаловак паведамлення: Беларуская музыка ў MP3 Адказаць з выцемкаю

Мне прыйшоў вось такі ліст са Швецыі:
Выцемка:
Kryscina, u miane velmi istotnaje pytanne, hto mozha dapamagchy znajsci muzyku belaruskuju u mp3? Ja prapanavala pakazac belaruski tanec na miascovym festyvale, a muzyki ta niama!!! Men by Kadryl ci padyspan, ci prosta instrumentalku, a ja by uzho prydumala neshta...Ratujce ludzi dobryja!!! Zato pra Belarus hoc u nashaj vescy davedajutsa...

Можа нехта мае запісы беларускай музыкі, пад якую традыцыйна танчылі?

Alenka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 2261
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 12.04.08 17:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Знайшла ў Нэце "Лявоніху" ад "Песьняроў" http://www.mp3sugar.com/album.dhtml?id=24163&aff=2007&lang=rus
Але спампоўваньне платнае, 10 цэнтаў.
Можа, нехта альбом "35 і 5" "Песьняроў"(2004 г.) мае?

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Nadzeyka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 20.02.2007
Паведамленні: 1379
Адкуль: Менск, Серабранка

ПаведамленнеДададзена: 12.04.08 20:52    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Падыспань ёсць у Старога Ольсы (альбом "Вір" 2001г.). У мяне ў фармаце мп3 ёсць, калі так не знойдзеце. У розных альбомах таго ж гурта хапае сярэднявечных (бранль, напрыклад) і беларускіх народных танцаў.

julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 12.04.08 21:22    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Пад Песьняроў нажаль танчыць практычна немагча, калі не наразаць кавалкамі. Пад стараго Ольсу можна і пастарацца, але трэ быць прафэсыяналам, бо яны мяняюць мэлёдыя і разам счапляюць некалькі танцаў. Гэта музыка больш для скокаў, а не для танцаў. Я маю добрыя запісы Лася, і некалькі дыскаў з літоскімі і латыскімі танцамі, але там шмат аднолькавых з нашымі. Кракавяк (але вельмі хуткі) усьць у выкананьні Журы на першых Легендах Вялікага Княства. Адносна неблагія запісы танцавальнай музыкі (фолькавых танцаў) ёсьць на дыску Тэстамэнту. Ну і яшчэ па дробязі ў розных маладых гуртоў. Лось лепшы Ружа
Я магу даслаць на мыла, калі мыла ня тут баеўскае. У мяне безлімітка.

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 15.05.2006
Паведамленні: 97

ПаведамленнеДададзена: 14.04.08 21:52    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

З "Легендаў ВКЛ" не падыйдзе нічога? у мяне першы ёсьць, можна яго таго...

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 10.12.10 12:51    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

http://www.mpby.com/ - тут можна спампаваць тое-сёе з беларускай музыкі ў МР3

Алесь67

Зарэгістраваны: 30.09.2008
Паведамленні: 16
Адкуль: Сьветлагорск

ПаведамленнеДададзена: 20.01.11 1:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

У мяне альбом ёсьць "Танцуем з "Вербіцай":
1. Ойра;
2. Падэспань;
3. Юрачка;
4. Кракавяк;
5. Калядны вальс;
6. Лявоніха;
7. Шастак;
8. Цяцерка;
9. Полька-бабачка;
10.Полька дробная;
11.Смаргонскі вальс;
12.Полька трасуха;
13.Гапак
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 25.01.11 17:38    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

http://nescerka1.blog.tut.by/pesni/ - Песні гурта "Добры дзень". Дыска-бела Сьмешка

Алесь67

Зарэгістраваны: 30.09.2008
Паведамленні: 16
Адкуль: Сьветлагорск

ПаведамленнеДададзена: 26.01.11 7:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, калі трэба, то магу даслаць на кружэлцы, альбо асобнымі файламі праз электронную пошту.
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 26.01.11 13:57    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Алесь67, я спампавала з сайту. Але калі ёсць іншыя беларускія ці інструментальныя кампазіцыі - буду ўдзячная!

Cuba

Зарэгістраваны: 01.01.2011
Паведамленні: 7

ПаведамленнеДададзена: 8.01.12 12:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Круцiцца у галаве песенка "ой ляцелi камары, дударыкi дударыкi камары".Здаецца што чуў некалi яе гэтак, але ж як пачаў шукаць знайшоў толькi рускамоўны варыянт.Няўжо мая памяць памыляецца?
Знайшоў праўда неўзабаве даўнейшую песнку песняроў так сама аб камарах, толькі здаецца гэта не зусiм тое.
http://video.mail.ru/mail/torneko/368/382.html
Угару
Cuba

Зарэгістраваны: 01.01.2011
Паведамленні: 7

ПаведамленнеДададзена: 8.01.12 12:49    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

http://video.mail.ru/mail/torneko/368/374.html
Падчас пошуку натыкнуўся на гэты выдэаролiк.
Цiкава , такiя простыя выканаўцы, быццам толькi з гулянкi выцягнулi на сцэну.
Сьмешка
Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Кіно, музыка і TV Часавы пояс: GMT + 3
Старонка 1 з 1.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Што вам паклаў пад елачку Святы Мікалай? 4 Kryscina 3658 26.12.13 0:26
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Сайты для аматараў кіно, музыкі і г.д. 3 Kryscina 3629 5.02.13 14:35
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Каляндар-домік "600 год перамогі пад Грунвальдам" 0 Алесь 3797 28.12.09 22:50
Алесь Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [Аддадзена] Аддам старыя часопісы Cosmopolitan і пад. 3 Ptyz 4865 21.02.09 19:27
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Крывяцёк пад час цяжарнасьці. Ці варта палохацца?.. 17 Lesya 22063 22.09.07 1:18
Aliesia+ Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map